Informační oddělení

Uvítání

5. září 2010 v 17:11 | Bejb
Ahoj, vítám vás na svém blogu, doufám že ty hrůzy nikdo nebude číst a že radši uteče dřív, než rozklikne první článek...
Měla jsem nápad, taky sobeckou představu něco vlastnit a tím vznikl tenhle blog. Má to být pro jednoho člověka, který je pro mně důležitý a nevím, jak mu za všechno co mi dává, poděkovat, takže mu věnuju tenhle blog. Není to zoufalství a není to ani opovržení, je to jen představa.

Jinak jsem člověk narozený v ženském pohlaví, spupná koza, která by si nejradši všechno vydupala a naopak ráda ustupuje. Ráda píšu povídky, to je taky jeden z důvodů blogu, zveřejnění mého světa. Piju čaje, zásadně smrtelně oslazené a bývám často nemocná. Většinou mě pasují na malá, umňoukaná a kotě. Ale já jsem prostě Bejb, nebudu vysvětlovat původ, ani proč se mi to tak líbí. Mám sen jednou dostat tucet vystřelených růží, zatím mi musí stačit jedna... Mám ráda měkká a teplá místa, objetí, porozumění. Vím, že jsem člověk složitý a komplikovaný, ale našla jsem někoho, kdo umí odhadnout, jak se cítím a jsem za to vděčná.

Díky tobě.

B.
 
 

Reklama