Šero

27. srpna 2011 v 10:09 | Bejb |  Drabble
Pro : Sisu :)
Počet s.: 300
Slová: Povraz, guľka, slzy, list a pomsta

V místnosti se ozvalo ticho. Hnědé oči se upřely na tmavě zelené, které byly plné hněvu, ponížení, ublíženosti. Dva kluci stojící naproti sobě, oba drobní, vysocí, hubení až na kost. Zelenooký, kterému příslušely blonďaté vlasy svíral v prstech pistoli.
"Adame, víš, že to doopravdy nechceš." Promluvil hnědoček a trhnul provazem silně obepínajícím jeho ruce. Snažil se vyprostit od kůlu uprostřed temné půdy, ale jen si ještě více zařezal zápěstí, sykl.
"Nikdy jsem tohle nechtěl, za to můžeš ty. Vždycky jsi mi lhal, o všem..." ztvrdl blonďákovi výraz v obličeji, pomalu stiskával kohoutek pistole.
"Nedělej to, prosím, potupně tě prosím!" hlas se zlomil, ticho protly vzlyky. Kohoutek byl stisknut, kulka se vymrštila z hlavně. Zasáhla přivázaného chlapce přímo do srdce, blonďák se jen ušklíbl nad bezvládným tělem, překročil práh domu, ještě jednou se otočil a jeho poslední pohled padnul na pistoli, která se topila v koši…
O několik měsíců později od této nechvalné události seděl chlapec nad hrobem, pokládal na něj bílou lilii a mluvil do nebe, posílal vzkazy svému milenci, své jediné lásce. Proklínal sám sebe, měl s ním být, po tvářích mu stékaly slzy, neutřel si je, jen ať všichni vidí, že ho to pořád bolí. Zvedl hlavu, díval se do korun stromů, poslouchal jak vlají listy ve větru, byl podzim , hodně brzy se stmívalo, za chvíli měla přijít zima. Chodil sem každý den, to aby mu nebylo smutno...
Pomalu se začal zvedat, ještě předtím však políbil náhrobek, pohladil sklíčko, ve kterém byla fotka, a zašeptal do větru:"Zítra se vrátím." Přitáhl si blíže k tělu mikinu, začalo se ochlazovat a on nechtěl nastydnout, dobrou chvíli mu trvalo, než si vyčistil všechny myšlenky, tolik mu chyběl, ale ten kdo to udělal, za to zaplatí!

To ON za to může, sklopil hlavu a jediné, na co mohl myslet, byla pomsta
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sisa Sisa | Web | 27. srpna 2011 v 11:18 | Reagovat

tvl o.O....ja som uplne odvarena! to bolo nadherne!!!!! zlatiiii!!!!!! Fakt luxus :).....takych chcem od teba ešte milion!!!

2 Sisa Sisa | Web | 18. září 2011 v 19:55 | Reagovat

Ja si prosim pokračovanieeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.