Depresivní období....

20. února 2011 v 18:35 | Bejb |  Autorka
Nevim proč, ale pořád mám depresivní náladu, jsem smutná...Nevim co se se mnou děje, asi mám ještě poslední fázy dospívání. Nebo to bude těma krámama? Fakt nevim...Ale je to strašný, nelíbí se mi to, stahuju si smutný písničky, pořád jsem naštvaná, potřebuju objímat a mazlit se, chybíš mi...Všechny tyhle aspekty, mi nepřidávají na náladě.

Připadám si jako hromádka spadaného listí. Už se těším, až bude léto, sluníčko a já se nebudu trápit, tahle zima trvá už dlouho, navíc se pořád klepu jako ratlík, nemůžu se zahřát. Šílím z toho...Ten šedý městský smog, mě přivádí k naprosté bezmocnosti, připadám si tady jako zavřený pták v kleci, jako srnečka, která ztratila maminku.

Nechci ztratit maminku...

Nevím, jak to bez tebe vydržím dva týdny. Ale musím! Musím to vydržet, co mi taky zbývá? Vydržím to, mezi tím si budu poslouchat ty svoje "depťárny" a možná mi bude líp. Něčím se zaměstnám, třeba zase zkusím něco napsat, i když to samozřejmě skončí v koši. :D
O to víc se na tebe budu těšit, o to víc budu vědět, že láska není lehká...

Ale, co je v životě lehké? Nic!

A co navíc pro takového člověka jako jsem já! Nad vším moc přemýšlím, jsem typický kozorožec :P Každý, kdo si třeba přečtě popisek na seznamu, hned si řekne, že to jsem já (za předpokladu že mě zná! :D ) opravdu ta podobnost tam je, minimálně 90 %. Právě proto věřím na astrologii, ono to totiž na mě sedí... A kdo řekne že ne, tak ho vyliskám, protože potom mě nezná! Chá !

Ale, přece jenom, stále jsi se mnou, nosím tě přece v srdci, ve speciální přihrádce...:) Otvírám ji, když se cítím sama a nebo jsem takhle na dně. Jsi tu pořád, duševně. Za ten týden co se nevidíme, strašně mi chybíš, chybí mi to objetí...Jsem strašnej mazel, ale pokud k tomu člověku nechovám důvěru, neobejmu ho. Je to pro mě dost intimní věc, pustit si někoho k tělu. Ale tvoji přítomnost mám strašně ráda, nejradši bych si opravdu nechala originál a poslala kopii pryč.

Už teď mi chybíš, a to ještě není ani pondělí...:-/ No nic, musím to přežít, snad se ty budeš mít líp :) Tak se měj, mravenečku :P
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.