Srát mě se nevyplácí...

14. ledna 2011 v 23:35 | Bejb |  Na kus řeči
Už podruhé mi zkejchnul článek na blogu, takže už ho nenapíšu. Jsem nasraná, protože se mi to stalo už hodněkrát a asi ten blog zabiju! Opravdu! Nejsem zvyklá si nic ukládat, takže jsem o všechno přišla... Už žádné dlouhé proslovy, prostě tu dám body o tom, proč že to vlastně kňučím a hotovo ;)

- obejmutí
- pusa :P
- větší stisk
- pohlazení
- dloubnutí
- obyčejné mlasknutí nebo zabublání

Tak doufám, že ti to pomůže a i když jsem nasraná jako stará svině, tak jsem alespon schopná sepsat tohle, sice to není tak hezký jako předešlé dva články, ale co nadělám, nemůžu za to..
Alespoň tedy takto a chci ještě říct, že je škoda, že ty vlasy půjdeš zkrátit, líbily se mi ty cancourky, které se točily a něco za co můžu tahat. Bude mi to chybět. Ty mi chybíš, když tě nevidím...

B.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nina Nina | 4. února 2011 v 22:41 | Reagovat

Promiň že ti to posílám, ale: Když právě začínáš číst tohle nepřestávej nebo se ti stane něco špatného. Jmenuji se Daisy, je mi 7 let mám blond vlasy a děsivé oči. Nemám nos a uši jsem mrtvá. Pokud tohle nepošleš 15 lidem zjevím se dnes večer u tvé postele s nožem a zabiju tě. Tohle NENÍ vtip! Něco dobrého se ti stane v... 15:22 - někdo ti zavolá nebo k tobě promluví a řekne MILUJI TĚ!!! P.S.: NEPORUŠ TO... Sorry, že ti to posílam. Posílam to ze strachu. Ne o sebe, ale o své blízké. Tento dopis pochází z Venezuely byl vyslán, aby změnil tvůj život a udělal tě šťastnější. Pošli tento dopis 20 lidem do 96 hodin. Změny se dočkáš do 5dnů. Alena Kovaříková, která to poslala 22 lidem, v losovani vyhrála automobil. Erik Pražák, který tomuto neuvěřil byl zavražděn a ráno ho našly rodiče v posteli a s nožem v srdci a bez oči.
Bojím se o tebe a doufám, že tenhle "řetězák" neporušíš =)=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.